8 Temmuz 2013 Pazartesi

The Marmara Hotel Personel Alımı İş Başvurusu 2013

The Marmara Hotel Personel Alımı İş Başvurusu


The Marmara Hotel’de çalışmak ister misiniz? The Marmara Hotel iş başvurusuve The Marmara Hotel personel alımı hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olmanız için The Marmara Hotel insan kaynaklarını araştırdık. The Marmara Hotel iş başvurusu yapmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.
1978 yılından beri konaklama sektöründe faaliyet gösteren Grubumuz; 1990 yılından bu yana The Marmara Hotels & Residences, 2011 yılından bu yana da The Marmara Collection adıyla Türk turizmine hizmet vermektedir.
The Marmara Collection, hepsi ilham veren lokasyonlarda 6 otel, 3 rezidans ve 1 davet mekanında konuklarına gerçek misafirperverliği uluslararası normlarda sunmaktadır.
Misafirlerimiz bilirler ki The Marmara Collection çatısı altında, çarpıcı tasarımlı ve hayatın içinde lokasyonlardaki yaşayan mekanlarda en özgün lezzetleri tadarlar ve en samimi hizmeti alırlar. The Marmara Collection İnsan Kaynakları politikaları bu misafir odaklı anlayışa destek verecek şekilde belirlenmiştir.The Marmara Hotel’deki açık pozisyonları görmek ve iş başvurusunda bulunmak için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret ediniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder