11 Temmuz 2013 Perşembe

Colin’s Personel Alımı İş Başvurusu 2013

Colin’s Personel Alımı İş Başvurusu 2013


Colin’s’de çalışmak ister misiniz? Colin’s iş başvurusu ve Colin’spersonel alımı hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olmanız için Colin’s insan kaynaklarını araştırdık. Colin’s iş başvurusu yapmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.
COLIN’S 1983’te EROĞLU Ailesi tarafından İstanbul’da kuruldu. O yıldan bu yana COLIN’S, prensiplerini organizasyon ve perakende operasyonlarında sürdürülebilirlik esaslarına uygun olarak ortaya koymaktadır. Büyük üretim gücüyle COLIN’S, paranın gerçek karşılığını veren günlük giyim, moda ve aksesuarlardan oluşan geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.
COLIN’S bu gücünü başarılı çalışma takımından, tecrübesinden, verimli ve sürdürülebilir üretim sürecinden almaktadır. İstanbul’daki global yönetim ekibimiz, arkadaşça ve açık zihinli bir ortamda çalışır ve üretir. Bu eşsiz takım, dünyadaki trendleri yakalar, müşterilerimizle sürekli temas halinde olur ve onların beklentilerine uygun ürünler tasarlar ve geliştirir. COLIN’S’teki pozitif atmosfer birbirimize olan saygımızın eseridir. Çünkü biz, marka değerinin çalışanların toplam performansının eseri olduğunu düşünüyoruz.
Colins İnsan Kaynakları, şirketin gelecek planlarına yön veren en önemli parçasıdır.
Kurumumuzun uluslararası başarısı için insan kaynakları stratejimizi, yerel ve global gelişmeler ışığında sürekli güncelliyoruz.
Başlattığımız bu çalışmalara, değişik uluslara mensup tüm çalışanlarımızın verdiği gücü de katarak, daha yaşanılır bir dünya için gayret gösteriyoruz.
Özgeçmişinizi göndermek için tıklayın

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder