9 Temmuz 2013 Salı

Gratis Personel Alımı İş Başvurusu 2013

Gratis Personel Alımı İş Başvurusu 2013


Gratis’te çalışmak ister misiniz? Gratis iş başvurusu ve Gratis personel alımı hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olmanız için Gratis insan kaynaklarını araştırdık. Gratis iş başvurusu yapmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.
Gratis: Sizin ve ailenizin hak ettiği sağlık ve yaşam kalitesini arttırmak için ihtiyaç duyacağınız her şeyi sunan kişisel bakım mağazanızdır.
Uzmanlığımız ve fark yaratan servis anlayışıyla size her zaman yakınız.
Amacımız, temel kişisel ihtiyaçlarınızın yanı sıra heyecan veren yeni ürünlerimizle sizin ve ailenizin mutluluğuna katkı sağlamaktır.
Gratis ailesi olarak her geçen gün biraz daha büyüyoruz. Bu büyüme, tüm çalışma arkadaşlarımız ve adaylarımız için kariyer fırsatları yaratıyor.
Düzenli eğitimler sağladığımız çalışanlarımıza, kariyer yollarında daha sağlam adımlarla yürümeleri için destek oluyoruz.
Genç, dinamik ve heyecanlı ekibimizde siz de yer almak isterseniz, aşağıdaki link aracılığı ile bize başvurabilirsiniz.
Adana, Ankara, Antalya, Balıkesir, Bodrum, Bolu, Çanakkale, Denizli, Diyarbakır, Eskişehir, Gaziantep, Hatay, İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul Avrupa Yakası, İzmir, Kayseri, Kocaeli, Malatya, Mersin, Sakarya, Samsun, Tekirdağ’da şubeleri bulunmaktadır. Bu mağazalarda mağaza sorumlusu ve mağaza sorumlu yardımcısı olarak personeller aranmaktadır.
Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder