28 Ağustos 2013 Çarşamba

Show TV Personel Alımı İş Başvurusu

Show TV Personel Alımı İş Başvurusu


Show TV, Türkiye’nin en çok izlenen yayın gruplarından biridir. Türkiye’nin en çok izlenen televizyonkanallarından Show TV 1 Mart 1991′de Erol Aksoy, DinçBilgin ve Haldun Simavi tarafından Fransa’da kurulmuşve 1999 yılında Mehmet Emin Karamehmet tarafından satın alınmıştır.
18 Mayıs 2013 tarihinde kanalın sahibi olan Karamehmet’in, borçları nedeniyle TMSF tarafından Skyturk360, Lig TV Show TV, Digitürk, Alem FM, Lig Radyo, Akşam Gazetesi, Güneş Gazetesi, ve BMC şirketlerine el konuldu.
Show TV ve kardeş kanalları Show Türk ve Showmax Ciner Medya Grubu‘na satın alındı. Halen Ciner Medya Grubu bünyesinde yayın yapan, kanal yarışma programları ve dizileriyle ön belli bir izleyici kitlesine hitap ediyor.
Show TV radyo televizyon alanında kariyer yapmak, televizyonculuğun herhangi bir biriminde görev almak isteyen yeni çalışma arkadaşlarına iş fırsatı sunuyor.  Show TV İnsan Kaynakları personel alımlarını yönetiyor.
Show Tv’nin resmi sitesinde açık pozisyonlar var ise başvurabilirsiniz. Show TV İnsan Kaynakları birimine açık pozisyonlarda değerlendirmek üzere özgeçmişinizi hazırlayarak gönderebilirsiniz.
Show TV iş başvurularınız için ik@showtv.com.tr adresini kullanabilirsiniz.
Show TV İş Başvurusu için tıklayınız.
Başvurularını değerlendirilerek uygun pozisyonlara yerleştirilmek üzere sizinle iletişim kurulacaktır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder