1 Mayıs 2013 Çarşamba

Ağaoğlu İş Başvurusu 2013

Ağaoğlu’nda çalışmak ister misiniz? Ağaoğlu iş başvurusu ve Ağaoğlu personel alımları hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olmanız için Ağaoğlu insan kaynaklarını araştırdık. Ağaoğlu iş başvurusu yapmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.
Ağaoğlu Şirketler Grubu’ nun “Yaşam Mimarı” felsefesinin grup içindeki yansıması “aile” kavramıdır.
Ağaoğlu Şirketler Grubu, bu kavramı gönül ve güç birliği içinde geleceğe bakma düşüncesinin bir ifadesi olarak benimseyen, çalıştığı kurumun geleceği ile kendi yarınlarını bütünleştirebilen ve yaptığı her çalışma ile değer yaratan kişilerden oluşan bir ailedir.
Ağaoğlu Şirketler Grubu’nda dünyadaki gelişime paralel olarak, İnsan Kaynakları Yönetimi’ndeki gelişmeleri yakından takip eden ve “Stratejik Yönetim” kavramının değişmez bir bölümünü oluşturan İnsan Kaynakları Yönetimi uygulamalarının temel ilkeleri şunlardır:
Uyum ve Gelişim: Ağaoğlu felsefesi, vizyonu, misyonu ve ilkelerini uygulayabilecek; kendini, takımını ve şirketini geliştirecek; teknolojideki gelişmeleri takip eden, uygulayan, eğitimli ve profesyonel insan kaynağını gruba kazandırmak.
Dinamizm: Grup şirketlerinin, stratejik plan ve hedefleri doğrultusunda organizasyon yapılarını dinamik tutmalarını ve değişimlere hazır olmalarını sağlamak.
Maksimum Performans: İnsan Kaynakları’nın en etkili ve verimli biçimde kullanılması ve yönetim gücünün grup hedefleri doğrultusunda yönlendirilmesi amacıyla sürekli kaliteyi iyileştirici süreç ve sistemlerle bireysel performansı ve takım performansını geliştirmek.
Çalışanlarımızın Bugünü: Çalışanlara; çağdaş, rahat ve güvenli iş ortamı sunmak.
Çalışanlarımızın Yarını: Çalışanlara kariyer geliştirme fırsatları sunmak.

Bireysel Gelişim: Bireysel gelişimin iş gelişimine doğrudan yansıyacağı inancıyla çalışanların sürekli öğrenebileceği, deneyebileceği ve gelişebileceği çalışma ortamını sağlamak.
DEĞERLERİMİZ
Ağaoğlu’nda “insan” öncelik taşır. İnsan Kaynakları açısından bakıldığında, ortak kurumsal değerleri temel alan genel yönetim ilkeleri; öncülük, saygınlık, kalite, katılımlı yönetim, esneklik, değer yaratma ve yetkilendirme kavramları çerçevesinde bütünleşir. Ağaoğlu değerleri ve genel yönetim ilkeleri İnsan Kaynakları uygulamalarının da özünü oluşturur.
  • Ancak öncü insanlar, öncü kurumları yaratır; ancak öncü kurumlar çalışanlarının yaratıcılıklarını besler, destekler.
  • Ancak saygın insanların oluşturduğu kurumlar, saygınlıklarını koruyup geleceğe taşıyabilirler.
  • İşin kalitesini, çalışanların kalitesi belirler. Farklı yeteneklerin etkin ve verimli katılımı, şirketi geleceğe taşır
  • Felsefeyi olumsuz etkilemeyecek düzeyde bir esneklik, felsefeyi güçlendirir.
  • Yeteneğin sınanması ve değerlendirilmesi için verilen yetki, yeteneği ve değerini artırır.

İlan Tarihi Pozisyon Adı Şehir/Ülke
12.04.2013 Crm Yönetmeni İstanbul(Asya)
12.04.2013 Kat Hizmetlisi/Maid İstanbul(Asya)
12.04.2013 Kids Club Eğitmeni İstanbul(Asya)
12.04.2013 Fitness Eğitmeni İstanbul(Asya)
12.04.2013 Muhasebe Sorumlusu İstanbul(Avr.), İstanbul(Asya)
12.04.2013 Pazarlama Yöneticisi/Yönetmeni İstanbul(Asya)
12.04.2013 Üst Düzey Yönetici Asistanı İstanbul(Asya)
12.04.2013 Muhasebe Uzmanı / Müşteri Hesapları İstanbul(Asya)
12.04.2013 Teknik Personel İstanbul(Asya)
12.04.2013 Temizlik Şefi İstanbul(Asya)
Buradan Ağaoğlu’na iş başvurusu yapabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder