1 Mayıs 2013 Çarşamba

Makro Marketleri İş Başvurusu 2013

Makro Marketleri’nde çalışmak ister misiniz? Makro Marketleri iş başvurusu ve Makro Marketleri personel alımları hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olmanız için Makro Marketleri insan kaynaklarını araştırdık. Makro Marketleri iş başvurusu yapmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.
Makro Market yerli bir perakende markası olarak 1991 yılında Songör ailesi tarafından kuruldu. Modern hizmet kanallarıyla, üretici ve müşterilere kaliteli hizmet vermek için yola çıkan Makro Market nitelikli insan, yeni teknoloji, yönetim stratejileri ve planlı olarak büyümesini sürdürdü. Merkezi Ankara’da bulunan Makro Market ulusal bir marka kimliği ile 20 yılda modern bir perakende markası haline gelmiştir. Makro Market günümüzde 6 ayrı Bölge müdürlüğüne bağlı 14 ilde, 171 mağaza ve 167.974 metrekare müşteri alanıyla hizmet vermektedir. Zincir marketler 5000’nin üzerinde istihdam etmektedir. Makro Market Ankara, İstanbul, Konya, Samsun, Kayseri, Antalya’da bölge müdürlükleri bulunuyor.
Mağazası bulunan iller ise Amasya, Ankara, Antalya, Bolu, İstanbul, Kayseri, Kırıkkale, Konya, Karaman, Malatya, Mersin, Ordu, Samsun, Yozgat olmak üzere toplamda 171 mağazası bulunuyor.

4015 çalışanı bulunan Makro Market bölge müdürlüklerinde ve mağazalarında görevlendirmek üzere personel alımlarını sürdürüyor. Mağaza sayısını hızla artıran personel alımlarını sürdürüyor, yeni mağazaları için ve de mevcut mağazalarındaki hizmetleri hızlandırmak için yeni eleman alımları yapıyor.  Makro Marketler zincirine başta reyon görevlileri olmak üzere, kasa görevlisi olmak üzere, şarküteri elemanları, fırın elemanları, manav elemanları, şoför, mağaza müdürleri, insan kaynakları personeli, mimar ve iç mimar alınacaktır. Makro Marketler zinciri eleman alımlarını İnsan Kaynakları departmanı tarafından sürdürüyor. Firmanın resmi internet sitesindeki ilanlara başvuru yaparak Makro Marketler zincirinde istediğiniz lokasyonda, uygun pozisyonlar için başvuru yapabilirsiniz. Makro Marketleri işe alımlarda aşağıdaki kriterlere dikkat ediyor.
Lise mezunu (tercih nedenidir),
Başvurduğu alanda iş deneyimi olan (tercih nedenidir),
İnsan ilişkilerinde başarılı,
Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren,
Hizmet sektöründe çalışacağının farkında olan,
Güler yüzlü,iletişimi güçlü,
Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine  uyum sağlayabilen,
Ekip çalışmasına uyumlu,
Makro Marketler zinciri iş başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz.
Makro Marketler zinciri açık pozisyonlarına buradan ulaşabilirsiniz. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder