1 Mayıs 2013 Çarşamba

KVK İş Başvurusu 2013

KVK’da çalışmak ister misiniz? KVK iş başvurusu ve KVK personel alımları hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olmanız için KVK insan kaynaklarını araştırdık. KVK iş başvurusu yapmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.
Yıllık bütçe planı doğrultusunda açık pozisyonlara İş Destek Direktörlüğü koordinasyonu tarafından istihdam sağlanır. Açık pozisyonlar için öncelikli olarak aday araştırılmasının şirket içerisinden yapılması esastır. İşe alım süreci min. 2 aşamalı mülakat yöntemi ile gerçekleştirilmekle birlikte belirli pozisyonlar için assesment uygulamaları devreye alınır.

Eğitim ve Kariyer Olanaklarımız

Çalışanlara hedeflenen iş sonuçlarına ulaşmalarını sağlayacak bilgi ve becerileri kazandırmak ve yetkinliklerini geliştirmek amacı ile planlanan bütçe doğrultusunda yıl boyunca İş Destek Direktörlüğümüz organizasyonunda eğitimler verilmektedir. Kişilerin daha iyi performans gösterebilmeleri için geliştirmeleri gereken alanlar senede 2 defa gerçekleştirilen Performans Yönetim Sistemi sonucunda belirlenmekte ve bu doğrultuda eğitim planları yapılmaktadır.
Ayrıca Kalite Yönetim Sistemi çerçevesinde gerçekleştirilen tüm eğitimlerin etkinlik ve verimlilik analizleri yapılmakta ve raporlanmaktadır.
“Şirketimizdeki İş Fırsatları” bölümünden İş Başvuru Formu‘ muzu doldurarak İnsan Kaynakları Departmanı’mıza ulaştırabilirsiniz ya da hazır CV’nizi aşağıdaki e-posta adreslerinden bize ulaştırabilirsiniz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder