1 Mayıs 2013 Çarşamba

Rammar Gros Marketleri İş Başvurusu

Rammar Gros’ta çalışmak ister misiniz? Rammar Gros iş başvurusu ve Rammar Gros personel alımları hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olmanız için Rammar Gros insan kaynaklarını araştırdık. Rammar Gros iş başvurusu yapmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.
İlk marketini 1995 yılında İstanbul Fatihte açan Rammar günümüzde marketler zincirine dönüşerek hizmetlerini sürdürüyor. Güleryüzlü personeli ile kaliteli hizmet veren Rammar kurumsallaşma çalışmalarını arttırarak İstanbul’un dört bir yanında ve İstanbul dışında ise Tekirdağ Çerkezköy ve Çorlu’da hizmetlerini sürdürür.
Rammar, günümüzde 10.000 m2 lojistik alanı ve 60 adet araç filosuyla dev bir perakende zinciri haline gelmiştir. Ürünlerini güvenilir ve hijyenik bir şekilde lojistik merkezinden 50 şubesine dağıtım ağı ile ulaştırıyor.

Bu gün 3’ü Trakya’da, diğerleri İstanbul‘da toplam 50 mağazasında her gün on bin binlerce müşterisine güleryüzlü, kaliteli ve uygun fiyatlı hizmeti vermeye devam ediyor. Günümüzde parekende sektörünün vazgeçilmez markası olarak ve “Market Alışverişinin Değişmez Adresi” sloganı sektöründe liderlik hedefiyle çalışmalarını sürdürüyor. Bir yandan da mağaza sayısını hızla artıran Rammar Gros Marketleri, gerek yeni mağazaları için, gerekse de mevcut mağazalarındaki hizmetleri hızlandırmak için personel alımlarını sürdürüyor. Rammar marketler zincirine başta kasa görevlisi olmak üzere, reyon sorumluları, şarküteri elemanları, fırın elemanları, manav elemanları, şoför, mağaza müdürleri, insan kaynakları personeli alınacaktır. Rammar marketler zinciri eleman alımlarını İnsan Kaynakları departmanı tarafından sürdürüyor. Firmanın resmi internet sitesindeki başvuru formunu doldurarak Rammar marketler zincirinde uygun pozisyonlar için başvuru yapabilirsiniz.
Rammar marketler zinciri iş başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder