3 Mayıs 2013 Cuma

Algida İş Başvurusu 2013

Algida’da çalışmak ister misiniz? Algida iş başvurusu ve Algida personel alımları hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olmanız için Algida insan kaynaklarını araştırdık. Algida iş başvurusu yapmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

İNSAN KAYNAKLARI DEPARTMANINDA KARİYER

“Teknolojinin bize sağladığı bütün imkanları Unilever’de kullanıyoruz. Bunu sağlayan herkese teşekkürler. Sonuçta bir telefon hattı, bir iletişim hattı bizim işimizi yapmaya yeterli.” Cezmi Özkunt

Tüm dünyada bizim için çalışmakta olan 167.000 kişinin refahını ve başarısını desteklemekle sorumlu olacaksınız. Çalışanların ve şirketimizin başarılı olması için ihtiyacımız olan becerileri geliştirme yönünde kuvvetli sezgilere ve isteğe sahip olan İnsan Kaynakları çalışanları aramaktayız. Hangi iş sürecinde yer alırsanız alın, kültürel değişim, çalışan ilişkileri, liderlik geliştirme ve daha birçok konuda deneyim elde etme fırsatınız olacaktır. İnsan Kaynakları’nda, Unilever kültürünün bir parçası olmanın ötesinde bu kültürün yaratılmasına yardım edeceksiniz.
Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder