3 Mayıs 2013 Cuma

Tekin Acar Kozmetik İş Başvurusu 2013

Tekin Acar Kozmetik’te çalışmak ister misiniz? Tekin Acar Kozmetik iş başvurusu ve Tekin Acar Kozmetik personel alımları hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olmanız için Tekin Acar Kozmetik insan kaynaklarını araştırdık. Tekin Acar Kozmetik iş başvurusu yapmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.
Tekin Acar Cosmetics 1979 yılında Ankara Kızılay Onur Çarşısı’nda,
16 m2‘lik mağazanın bir bölümünde parfüm ticareti yapmak üzere kurulmuş ve 2008 yılında Turkven Private Equity’nin üyesi haline gelmiştir.

Tekin Acar Cosmetics, kendine değer veren, yaşamının her anında iyi görünmek ve mutlu olmak isteyen herkesin güzellik deneyimini keyifle yaşadığı eşsiz bir yerdir. 1979 yılından günümüze Türkiye’yi çarpıcı ve yenilikçi markalarla buluşturan “Türkiye’de o marka yok ki” cümlelerinin tarihe karışmasına neden olan ve aradığınız pek çok ürünü Avrupa fiyatları ile aynı fiyatlarla bulabileceğiniz markadır. Tekin Acar Cosmetics mağazalarında, konusunun uzmanı, güler yüzlü ve tüm sorularınızı mutlulukla yanıtlayacak danışmanlarından yardım alabilir, yeni, trendy ürünleri bulup dileğiniz ürüne dilediğiniz gibi dokunabilir, isterseniz ürünleri deneyebilirsiniz üstelik herhangi bir şey satın almasanız da kızgın ifadelerle asla karşılaşmazsınız.
Tekin Acar Cosmetics yeniliğin, farklılığın, mükemmelliğe ulaşmanın arayışı ile gelişen ve yaşayan bir markadır. Size özel bakım ve makyaj uygulamaları, trendleri takip eden eğitimli danışmanları, Beauty Club Card sürprizleri ve puan avantajları ile size her an yeniliğe ve değişime hazır renkli bir atmosfer deneyimi yaşatır.
Türk kozmetik sektörünün lideri Tekin Acar Cosmetics ürün çeşit ve sayısını her geçen yıl daha da artırarak müşterilerine daha çok ürün seçeneği sağlamaktadır.
Başvurabileceğiniz açık pozisyonlarımızı aşağıda görebilirsiniz.
Dilediğiniz pozisyona başvuruda bulunmak için İş Başvuru Formunu doldurmanız gerekmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder