1 Mayıs 2013 Çarşamba

Odeabank İş Başvurusu 2013

Odeabank’ta çalışmak ister misiniz? Odeabank iş başvurusu ve Odeabank personel alımları hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olmanız için Odeabank insan kaynaklarını araştırdık. Odeabank iş başvurusu yapmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.
Odeabank, 15 Mart 2012 tarihinde kurulmuş bir anonim şirkettir. 20 Haziran 2012′de faaliyet izni almak için Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’na başvuruda bulunulmuş, 2 Ekim 2012 tarihli karar ile Bankamıza faaliyet izni verilmiştir.
Değerlerimiz, şeffaflık, insana verilen önem, hız, kalite, toplumsal duyarlılık ve yeniliktir.
Misyonumuz, bankacılıkta en iyiye yatırım yaparak paydaşlarımızın mutluluklarını hedeflemek, hayatlarını önemseyen bir anlayışı onlara sunmaktır.
Vizyonumuz, hayatını ve zamanını önemseyen herkesin bankacılık ihtiyaçlarında ilk akla gelen banka olmaktır.
Günümüzde rekabetçi çalışma hayatında, mesleki gelişimin sürekliliği büyük önem taşır. Odeabank, Grup stratejisi ve iş ihtiyaçları doğrultusunda çalışanlara, şirket içi farklı kariyer imkanları sağlamak için içerden işe alım, tayin, terfi, görevlendirme ve uluslararası görevler sağlayarak çeşitli kariyer gelişim olanakları sunar.
Beceri ve yetkinlikler çerçevesinde, çalışanların gelişimlerini destekleme, potansiyellerini kişiye özel yatırımlarla ortaya çıkarmalarını sağlama ve kariyer imkanlarını zenginleştirme odağıyla kariyer yönetimi ve planlaması yapılır.

Etkin bir yetenek yönetimi stratejisiyle çalışanlara başarılı bir kariyer yolu oluşturmak için destek verilirken, aynı zamanda Odeabank’ın ilerleyen süreçlerdeki başarılarında aktif rol üstlenebilecek bireyler geleceğe hazırlanır.
Eğitim İmkanları
Odeabank, en değerli kaynağının insan olduğu prensibiyle hareket ederek en iyi ekibi yetiştirme ve gelişimi sürekli kılma bakış açısıyla eğitim faaliyetlerini yürütür.
İşe yeni başlayan çalışanlara, banka kültürünü tanıtma, ortak değerleri ifade etme ve Odeabank’a en kolay şekilde adapte olmalarına yönelik oryantasyon programı sunulur.
Farklı rollerin, farklı ekiplerin ihtiyaçlarını giderme, iş kolu ve birimlere özel olarak ilgili alanda görev yapan çalışanların gelişimlerini desteklemeye yönelik, güncel uygulamalar eğitimlere entegre edilerek eğitim programları hazırlanır.
Çalışanlar, iş sorumluluklarıyla doğrudan bağlantılı ve daha yüksek performans göstermelerini destekleyecek şekilde davranış, iletişim gibi beceri eğitimleri ile teknik becerilerin üzerinde durulduğu çeşitli eğitim faaliyetlerine davet edilir.
Ücretlendirme ve Yan Haklar Politikası
Odeabank Ücretlendirme ve Yan Haklar Politikası, sektör uygulamaları baz alınarak, kurum içi adil ve şeffaf bir ödüllendirme stratejisiyle kurgulanmıştır.
Yüksek performansı teşvik etme ve başarıyı ödüllendirme odaklı bir yaklaşım ilkesiyle oluşturulan Odeabank Ücretlendirme ve Yan Haklar Politikası, piyasa dinamikleri ve kurum içi adalet göz önünde bulundurularak ihtiyaçlar çerçevesinde belli aralıklarla değerlendirilir ve gerekli durumlarda revize edilir.
İnsan kaynakları ve iş başvurusu linki

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder