1 Mayıs 2013 Çarşamba

Doğa Koleji İş Başvurusu 2013

Doğa Koleji’nde çalışmak ister misiniz? Doğa Koleji iş başvurusu ve Doğa Koleji personel alımları hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olmanız için Doğa Koleji insan kaynaklarını araştırdık. Doğa Koleji iş başvurusu yapmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.
Doğa Koleji Okulları resmi web sayfasında misyonunu ve vizyonunu şu şekilde belirtiyor:

Vizyonumuz
İstanbul’da 12 kampüs ve 6 bağımsız anaokulu, Türkiye genelindeki 16 kampüsüyle Türkiye’de ve dünyada eşi benzeri olmayan farklılıkta ve ayrıcalıkta kişiselleştirilmiş bir eğitim modeli olan Doğa Konseptli Eğitim modeli temelinde, anaokulundan üniversiteye kadar her kademede kaliteli eğitim veren, bu eğitim modeline olanak sağlamak için her türlü fiziksel altyapıyı ve teknolojiyi sunan, öğrencilerinin sosyal, sportif, kültürel ve psikolojik olarak doğru gelişimini amaçlayan, Atatürkçü, güvenilir, dinamik ve çağdaş bir eğitim kurumu olmaktır.Misyonumuz 
Misyonumuz; ezberden öte özümseyerek öğrenen, kendini bilgiyle doldurmak yerine bilgiyi kullanan, yalnızca sınavlarda değil, okullar arası kültür, sanat, spor, bilim gibi her dalla ilgili yarışmalarda başarılı olan, birikimi yüksek, özgür düşünen ve düşündüklerini açıkça ifade edebilen, uluslararası bir vizyona sahip, yerel değerlere bağlı, evrensel değerlere açık, bilimsel çalışmalar yürütebilecek seviyede yabancı dil bilgisi olan, geleceğin aydınlık liderleri olacak bireyler yetiştirmektir.
Doğa Koleji Okulları’ndaki açık pozisyonları incelemek ve iş başvurusunda bulunmak için aşağıdaki bağlantıyı tıklayınız.
Doğa Koleji Okulları Açık Pozisyonlar, İş İlanları, İş Başvurusu

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder